Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων (Κοζάνη)

  • ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2017-2018

    ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

      ΒΑΘΜΟΙ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ
    Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΟΛΙΚΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ
    1 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 6,00 6,00 6,00 6,00
    2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΠΑΡΕΣΑ 8,00 8,00 9,00 8,33
    3 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 5,00 6,00 7,00 6,00
    4 ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 5,50 5,50 5,50 5,50
    5 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 5,00 5,50 8,80 6,43
    6 ΔΟΥΖΕΝΗ ΑΝΝΑ 5,00 5,50 7,00 5,83
    7 ΕΥΘΑΛΙΤΣΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 6,00 6,00 8,50 6,83
    8 ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 5,00 6,00 5,00 5,33
    9 ΘΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 6,50 8,00 6,80 7,10
    10 ΘΕΟΧΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 5,50 7,00 7,30 6,60
    11 ΙΣΠΟΓΛΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 5,00 6,50 7,50 6,33
    12 ΚΑΝΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5,00 7,00 8,00 6,67
    13 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7,00 7,50 8,50 7,67
    14 ΚΑΡΑΛΙΒΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5,00 6,50 5,00 5,50
    15 ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 7,00 7,00 8,00 7,33
    16 ΚΙΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 7,00 6,50 9,00 7,50
    17 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 5,00 8,00 6,80 6,60
    18 ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5,00 8,00 10,00 7,67
    19 ΛΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ 5,00 6,50 6,00 5,83
    20 ΜΑΚΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 5,00 5,50 8,80 6,43
    21 ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5,00 6,50 7,00 6,17
    22 ΜΑΡΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 5,50 5,50 6,50 5,83
    23 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 5,00 6,00 5,00 5,33
    24 ΜΟΥΣΑΦΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5,00 6,00 7,80 6,27
    25 ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 5,50 9,00 7,50 7,33
    26 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 5,00 7,50 7,50 6,67
    27 ΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ 5,00 6,50 5,00 5,50
    28 ΝΤΑΓΚΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 5,00 5,50 5,00 5,17
    29 ΝΤΟΥΝΤΑΣ ΖΗΣΗΣ 5,00 8,00 6,80 6,60
    30 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 6,00 6,00 7,50 6,50
    31 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΝΝΑ 5,00 5,00 9,00 6,33
    32 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 5,50 9,00 10,00 8,17
    33 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 5,50 7,00 7,30 6,60
    34 ΠΑΠΑΤΣΙΜΠΑ ΕΥΑΝΘΙΑ 5,00 5,50 6,30 5,60
    35 ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 5,00 6,50 7,00 6,17
    36 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 5,00 6,00 5,00 5,33
    37 ΠΙΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 5,00 5,50 6,50 5,67
    38 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΜΕΛΑ 6,00 7,00 9,00 7,33
    39 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΜΙΡΑ 5,50 6,00 10,00 7,17
    40 ΣΙΩΚΑΣ ΘΩΜΑΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ 5,00 5,00 5,00 5,00
    41 ΤΖΑΛΛΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 5,00 5,50 7,00 5,83
    42 ΤΟΓΚΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ 5,00 6,00 6,00 5,67
    43 ΤΣΑΠΡΑΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 5,00 5,00 6,00 5,33
    44 ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 5,00 6,00 8,00 6,33
    45 ΦΑΡΜΟΥΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 5,50 8,00 6,00 6,50

    Οι σαράντα πέντε (45) υποψήφιοι (επιτυχόντες) με τη μεγαλύτερη βαθμολογία είναι:

      ΒΑΘΜΟΙ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ
    Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΟΛΙΚΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ
    1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΠΑΡΕΣΑ 8,00 8,00 9,00 8,33
    2 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 5,50 9,00 10,00 8,17
    3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7,00 7,50 8,50 7,67
    4 ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5,00 8,00 10,00 7,67
    5 ΚΙΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 7,00 6,50 9,00 7,50
    6 ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 7,00 7,00 8,00 7,33
    7 ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 5,50 9,00 7,50 7,33
    8 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΜΕΛΑ 6,00 7,00 9,00 7,33
    9 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΜΙΡΑ 5,50 6,00 10,00 7,17
    10 ΘΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 6,50 8,00 6,80 7,10
    11 ΕΥΘΑΛΙΤΣΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 6,00 6,00 8,50 6,83
    12 ΚΑΝΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5,00 7,00 8,00 6,67
    13 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 5,00 7,50 7,50 6,67
    14 ΘΕΟΧΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 5,50 7,00 7,30 6,60
    15 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 5,00 8,00 6,80 6,60
    16 ΝΤΟΥΝΤΑΣ ΖΗΣΗΣ 5,00 8,00 6,80 6,60
    17 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 5,50 7,00 7,30 6,60
    18 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 6,00 6,00 7,50 6,50
    19 ΦΑΡΜΟΥΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 5,50 8,00 6,00 6,50
    20 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 5,00 5,50 8,80 6,43
    21 ΜΑΚΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 5,00 5,50 8,80 6,43
    22 ΙΣΠΟΓΛΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 5,00 6,50 7,50 6,33
    23 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΝΝΑ 5,00 5,00 9,00 6,33
    24 ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 5,00 6,00 8,00 6,33
    25 ΜΟΥΣΑΦΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5,00 6,00 7,80 6,27
    26 ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5,00 6,50 7,00 6,17
    27 ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 5,00 6,50 7,00 6,17
    28 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 6,00 6,00 6,00 6,00
    29 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 5,00 6,00 7,00 6,00
    30 ΔΟΥΖΕΝΗ ΑΝΝΑ 5,00 5,50 7,00 5,83
    31 ΛΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ 5,00 6,50 6,00 5,83
    32 ΜΑΡΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 5,50 5,50 6,50 5,83
    33 ΤΖΑΛΛΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 5,00 5,50 7,00 5,83
    34 ΠΙΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 5,00 5,50 6,50 5,67
    35 ΤΟΓΚΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ 5,00 6,00 6,00 5,67
    36 ΠΑΠΑΤΣΙΜΠΑ ΕΥΑΝΘΙΑ 5,00 5,50 6,30 5,60
    37 ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 5,50 5,50 5,50 5,50
    38 ΚΑΡΑΛΙΒΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5,00 6,50 5,00 5,50
    39 ΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ 5,00 6,50 5,00 5,50
    40 ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 5,00 6,00 5,00 5,33
    41 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 5,00 6,00 5,00 5,33
    42 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 5,00 6,00 5,00 5,33
    43 ΤΣΑΠΡΑΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 5,00 5,00 6,00 5,33
    44 ΝΤΑΓΚΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 5,00 5,50 5,00 5,17
    45 ΣΙΩΚΑΣ ΘΩΜΑΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ 5,00 5,00 5,00 5,00

    Οι εγγραφές των παραπάνω επιτυχόντων των κατατακτηρίων εξετάσεων στο Τμήμα για το ακαδημαϊκό έτος 2017–18 θα γίνουν από την Τρίτη 9 Ιανουαρίου 2018 μέχρι και την Τρίτη 16 Ιανουαρίου 2018 και ώρες 11:00 – 13:00.

    Για την εγγραφή τους οι επιτυχόντες ή νομίμως εξουσιοδοτημένο από αυτούς πρόσωπο, καταθέτουν στη Γραμματεία του τμήματος (ή αποστέλλουν) τα ακόλουθα δικαιολογητικά:

    - Αίτηση για εγγραφή (θα την παραλάβουν από τη γραμματεία)

    -Υπεύθυνη Δήλωση ότι δεν είναι γραμμένοι σε άλλο Τριτοβάθμιο Ίδρυμα της Ελλάδας

    - Φωτοτυπία της αστυνομικής ταυτότητας (μπρος - πίσω)

    - Μια  (1) φωτογραφία τύπου αστυνομικής ταυτότητας

    - Αναλυτική Βαθμολογία (εάν δεν είχαν προσκομίσει με την αίτησή τους)

    Για τη διευκόλυνσή σας δείτε τα μαθήματα του Τμήματος εδώ

     

    Από τη Γραμματεία   του Τμήματος